برای یک روز بیشتر | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)
لی‌لی‌بوک به فروش می‌رسد! تماس با ما

برای یک روز بیشتر

نام کتاب : یک روز بیشتر

نویسنده : میچ البوم

مترجم : منیژه جلالی

انتشارات : البرز

زبان : فارسی

فرمت : PDF

حجم : ۲٫۳۰MB

صفحات : ۲۳۹

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

خلاصه کتاب

داستان کتاب برای یک روز بیشتر درباره یک خانواده است و از انجا که در این داستان ، یک روح حضور دارد ، شاید انرا داستان ارواح بنامید . اما هر خانواده‌اى ، خود ، داستان ارواح است . مردگان مدت‌ها پس از مرگشان ، پشت میزهایمان مى‌نشینند . ایا تا به حال شده کسى را که دوست داشتید ، از دست بدهید و دلتان بخواهد یک بار دیگر با او گفت‌وگو کنید؟ یک بار دیگر شانس این را داشته باشید تا زمانى را که فکر مى‌کردید، آن‌ها براى همیشه اینجا هستند، جبران کنید؟ اگر این‌طور است، پس مى‌دانید که اگر همه روزهاى زندگیتان را نیز روى هم بگذارید، به اندازه آن روزى که آرزو دارید برگردد، اهمیت ندارد. چه مى‌شود اگر آن روز برگردد ؟

چارلی بنه‌تو مردی درمانده است که همه چیزش را از دست داده ، ورشکسته شده، از کار برکنار شده، با خانواده‌اش دچار مشکل شده و آن‌ها را ترک کرده و زندگیش سرشار از حسرت لحظاتی است که هیچ‌وقت قدر آن‌ها را ندانسته بود. چارلی تصمیم به خودکشی می‌گیرد اما طی ماجراهایی راه به خانه‌ی قدیمی‌شان پیدا می‌کند و در آن‌جا مادرش را می‌یابد که 8 سال پیش از دنیا رفته است. چارلی یک روز بیشتر از عمر مادر را با او سپری می‌کند و صحبت‌های زیادی بین آن‌ها رد و بدل می‌شود که چارلی را به گذشته، مشکلات و خطاهایش برمی‌گرداند.

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد