دانلود کتاب بودنبروک ها | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

معرفی کتاب

رمان آقای مان ترکیبی است از خانواده و زندگی روزمره و تاریخ آلمان . رمان کلاسیک است و خواندنی، البته اگر حوصله‌ی این جور کتاب‌های چاق را داشته باشید که در آن هر چیزی را دیوانه‌وار وصف می‌کنند. ولی کتاب بر خلاف دیگر رمان‌های کلاسیک شخصیت‌های محوری معدودی دارد، یک حسن برای راحت پیش رفتن در اثر. و رمان برنده‌ی نوبل است، جایزه‌یی که آشنا شدن با قلم نویسنده‌ی برنده‌ی خویش را وسوسه‌انگیز می‌کند : ممکن است خواننده‌های مدرن امروزی رمان حجیم توماس مان را دوست نداشته باشند، اما کتاب آرام آرام دارد جای خود را در بازار کتاب ایران باز می‌کند .

خلاصه کتاب

رمان در یک مهمانی خانواده‌گی شروع می‌شود. همه هستند، پدربزرگی که بانی ثروت خانواده بوده، در زمان جنگ آذوقه به جنوب برده، پدر نگران همه چیز، دختری جوان و آماده‌ی ازدواج، که روایت بیشتر فصل‌های کتاب را از آن خود خواهد داشت، و نوه‌ها، هنوز بچه و بی‌خیال همه چیز ... و البته پسر‌ها ،‌ کسانی که جنگ قدرت را در خانواده بازی خواهند کرد ... مهمانی هست و یک نامه رسیده، از پسری ناخلف که باز هم پول می‌خواهد...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد