دانلود کتاب تبهکاری در دام | لی لی بوک دانلود کتاب تبهکاری در دام


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

معرفی کتاب

ژرژ سیمنون داستان پرداز و جنایی نویس بزرگ دنیا، چنان داستانی التهاب انگیز و عالی از این داستان بوجود آورده است که موجب پیدایش روشی نو در رمان های جنایی گشته است. هیجان و انتریک در این رمان به اندازه ای قوی است که خواننده را با شور و رغبتی فراوان، تا پایان هم چنان می کشاند.

هنر داستان‌نویسی سیمنون از لحاظ ارزش انسانی در درجه‌ای بالاتر از حد معمول رمانهای کارآگاهی و جنایی قرار دارد. سیمنون در خلق محیط مناسب و گروههای خاص بشری و قهرمانانی که از خصوصیتهای روحی غیرعادی برخوردارند، استادی کامل دارد. شخصیتهای داستانهای سیمنون طوری ساخته شده‌اند که همه برحسب عواطف و صفات روحی خود رفتار می‌کنند، بی‌آنکه خود نویسنده در ورای چهره آنان پنهان باشد و راهنمائیشان کند. سیمنون داستانهای جنایی را با حوادثی واقعی می‌آمیزد و در لفاف اسراری از زندگی آدمی که رنگی شاعرانه دارد، می‌پیچد. شخصیت تزلزل‌ناپذیر کارآگاه مگره در کشف جرائم و جنایتها بیشتر به الهامات و هوش و زیرکی خود او بستگی می‌یابد تا به روشهای علمی. داستانهای سیمنون علاوه بر دسیسه‌ها از تجزیه و تحلیل روانی دقیق برخوردار است و از پرخواننده‌ترین آثار جنایی به شمار می‌آید که به غالب زبانها ترجمه و از بیشتر آنها فیلم سینمایی ساخته شده است.

خلاصه کتاب

کاراگاهی کارکشته و مجرب که دوران مرخصی اش را می گذراند و این مرخصی اغتنامی است از برای آرامش اندک در زندگی پر آشوب و پر دغدغه خود، بر اثر وسوسه و عادت، کنجکاوی اش تحریک می شود تا به کشف جنایتی بپردازد ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد