دانلود کتاب تبهکاری در دام از ژرژ سیمنون | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

تبهکاری در دام از ژرژ سیمنون

دانلود کتاب تبهکاری در دام از ژرژ سیمنون
  کتاب تبهکاری در دام از ژرژ سیمنون

%d8%aa%d8%a8%d9%87%da%a9%d8%a7%d8%b1%db%8c-%d8%af%d8%b1-%d8%af%d8%a7%d9%85-2

نام کتاب: تبهکاری در دام

نویسنده: ژرژ سیمنون

مترجم: ابراهیم صدقیانی

انتشارات: آسیا

سال نشر: ۱۳۳۵

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۱۶۴ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۳٫۲۴ مگابایت

 

خلاصه داستان

کاراگاهی کارکشته و مجرب که دوران مرخصی اش را می گذراند و این مرخصی اغتنامی است از برای آرامش اندک در زندگی پر آشوب و پر دغدغه خود، بر اثر وسوسه و عادت، کنجکاوی اش تحریک می شود تا به کشف جنایتی بپردازد …

 

معرفی کتاب

ژرژ سیمنون داستان پرداز و جنایی نویس بزرگ دنیا، چنان داستانی التهاب انگیز و عالی از این داستان بوجود آورده است که موجب پیدایش روشی نو در رمان های جنایی گشته است. هیجان و انتریک در این رمان به اندازه ای قوی است که خواننده را با شور و رغبتی فراوان، تا پایان هم چنان می کشاند.

هنر داستان‌نویسی سیمنون از لحاظ ارزش انسانی در درجه‌ای بالاتر از حد معمول رمانهای کارآگاهی و جنایی قرار دارد. سیمنون در خلق محیط مناسب و گروههای خاص بشری و قهرمانانی که از خصوصیتهای روحی غیرعادی برخوردارند، استادی کامل دارد. شخصیتهای داستانهای سیمنون طوری ساخته شده‌اند که همه برحسب عواطف و صفات روحی خود رفتار می‌کنند، بی‌آنکه خود نویسنده در ورای چهره آنان پنهان باشد و راهنمائیشان کند. سیمنون داستانهای جنایی را با حوادثی واقعی می‌آمیزد و در لفاف اسراری از زندگی آدمی که رنگی شاعرانه دارد، می‌پیچد. شخصیت تزلزل‌ناپذیر کارآگاه مگره در کشف جرائم و جنایتها بیشتر به الهامات و هوش و زیرکی خود او بستگی می‌یابد تا به روشهای علمی. داستانهای سیمنون علاوه بر دسیسه‌ها از تجزیه و تحلیل روانی دقیق برخوردار است و از پرخواننده‌ترین آثار جنایی به شمار می‌آید که به غالب زبانها ترجمه و از بیشتر آنها فیلم سینمایی ساخته شده است.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد