دانلود کتاب سوال های چند هزار ساله جلد دوم | لی لی بوک فلسفه و منطق


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

معرفی کتاب

استیون لو نویسنده این کتاب قصد دارد اندیشیدن را به شما بیاموزد و خواننده با مطالعه ی این کتاب یاد می گیرد که برای پذیرفتن هر چیزی، دلیل قانع کننده ای لازم است. این کتاب اثری فلسفی است و خوانندگان محترم باید بدانند که فیلسوف در برخورد با مسائل آنچه را که منطقی و معقول است، از مسائل بی پایه و اساس جدا می کند. دلیل ترجمه ی کتاب حاضر این است که شما هم از لذت مسائل فلسفی بهره مند شوید و از آن مهم تر، اینکه تفکر کنید.

مجموعه سه جلدی "سوال های چند هزار ساله"

سوال‌های چند هزار ساله نوشته استیون لو یک مجموعه ۳ جلدی است که مفاهیم فلسفی را به زبان ساده برای نوجوانان تشریح می‌کند. منصوره حسینی این مجموعه را به فارسی ترجمه کرد و انتشارات افق چاپ اول این مجموعه را در سال ۸۵ روانه بازار نشر کرد. عناوین سه جلد این مجموعه عبارتند از: • دنيای حقيقی، دنيای مجازی • حقيقت، خوبی و بدی • روح، خداوند و منشاء هستی استیون لو، فیلسوف جوان دانشگاه آکسفورد در مجموعه سوال های چند هزار ساله مهمترین پرسش های انسان از آغاز تا امروز را مطرح می کند و از این راه ممکن است، اندیشه ها و دیدگاه های قبلی شما را به هم بریزد. او می گوید: «اگر مردم به سوال‌هايي اساسی فكر نكنند، زندگی‌شان خسته‌كننده می‌شود. بايد فكر كرد، به ويژه درباره‌ مسايل اخلاقی.» این مجموعه در پی پاسخ‌گویی یا راهنمایی بچه‌ها به سمت راه پیدا کردن جواب چنین سوالاتی هستند: دين به چه درد می‌خورد؟، اصلاً چرابايد به چيزی اعتقاد داشته باشيم؟، علم از كجا و چگونه به وجود می‌آيد؟، آيا دزدی هميشه كار اشتباهی است؟، آيا كاغذی وجود دارد كه تنها يك رو داشته باشد؟، اگر مغز مرا در يك بدن مصنوعی بگذارند، چه اتفاقی می‌افتد؟ و ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد