دانلود کتاب شیطان پنهان از جسیکا استیل | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

شیطان پنهان از جسیکا استیل

دانلود کتاب شیطان پنهان از جسیکا استیل
  کتاب شیطان پنهان از جسیکا استیل


 

نام کتاب: شیطان پنهان  (نسخه تایپ شده)

نویسنده: جسیکا استیل

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۲۲۳ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۵۶۶ کیلوبایت

 

خلاصه داستان

زمان: قرن بیستم میلادی

مکان: انگلستان (شهر لندن)، یونان

“کلر هارپر” ۱۹ ساله که از احساس مسئولیت بیش از اندازه برادرانش “کیت” و “بروس”، نسبت به خود خسته شده است، بروس را تشویق به رفتن به مسافرت می کند و به پیشنهاد مسافرت رفتن به یونان با کیت جواب منفی می دهد تا در خانه بتواند مدتی را راحت بگذراند.

چند روز بعد از این ماجرا،  جوانی یونانی به نام “لازار وارداکس” به منزل آنها می آید و ادعا می کند که کیت دوست برادرش، “آنیاس” است و آنیاس از طریق تلفن با او در لندن تماس گرفته و اطلاع داده که کیت در حین سواری با یک اسب در املاک آنها در یونان به شدت زخمی شده و در بیمارستان است و به شدت نگران خواهرش است؛ به همین خاطر هم لازار مجبور شده به خانه شان بیاید و آنها را در جریان موضوع بگذارد.
کلر که به شدت نگران برادرش، کیت است تصمیم می گیرد با جت شخصی لازار وارداکس سریعا خود را به یونان و پیش برادرش برساند. با رسیدن به یونان، کلر متوجه می شود که در غیاب برادرانش وارد بازی خطرناکی شده است. در آنجاست که لازار به کلر می گوید که کیت، خواهر کوچکش را اغفال کرده و آوردن او (کلر) به یونان هم نقشه ای بوده به منظور انتقام گیری و جبران این ننگ. اما کلر می دانست که این موضوع نمی تواند حقیقت داشته باشد …

 

اطلاعات کتاب

کتاب شیطان پنهان ترجمه ای است از کتاب Devil in Disguise (به فارسی: شیطان در لباس مبدل) نوشته Jessica Steele که در سال ۱۹۸۰ در انگلستان منتشر شد.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد