دانلود کتاب فراموشم مکن از آر ال استاین | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

فراموشم مکن از آر ال استاین

دانلود کتاب فراموشم مکن از آر ال استاین

  کتاب فراموشم مکن از آر ال استاین

فراموشم مکن

 

نام کتاب: اتاق کابوس ۱ – فراموشم مکن  (نسخه تایپ شده)

نویسنده: آر ال استاین

مترجم: غلامحسین اعرابی

انتشارات: پلیکان

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۱۲۰ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۵۹۱ کیلوبایت

 

خلاصه داستان

“دانیل وارنر” دختری ۱۵ ساله ای است که اخیرا به دلیل نقل مکان به خانه‌ای وحشتناک، با سایه‌هایی دراز، درهایی که غژوغژ می‌کنند و ناله‌های اسرارآمیز و زمزمه‌های مبهم، خیلی حساس و عصبانی شده است.  دانیل برادر کوچکتری به اسم “پیتر” دارد. همه کسانی که پیتر را میشناسند معتقد هستند که پیتر پسر بامزه ای است. البته همه به جز خواهرش! او برادرش را دوست ندارد و همیشه آرزو میکند که تنها فرزند خانواده شان باشد. و البته هیچ وقت فکر نمیکرد که این آرزویش براورده شود. اما یک روز به قصد تفریح پیتر را هیپنوتیزم می‌کند؛ اتفاقات عجیبی روی می‌دهد. پیتر به تدریج فراموش می شود، به طوری که حتی پدر و مادرش نیز وی را به خاطر نمی‌آورند. پس از چندی نیز پیتر به شکلی عجیب در می‌آید و محو می‌شود. در همین زمان دانیل با خبرنگار عجیب و غریبی مواجه می‌شود که به او می‌گوید خانه آنها به خانه “فراموشم کن” معروف است و همه ساکنان آن به تدریج فراموش می‌شوند. اما دانیل میداند که همه ماجرای فراموشی برادرش از زیرزمین خانه شان شروع شده است. پس تصمیم میگیرد که به درون تاریکی وحشت آور زیرزمین قدم بگذارد. او تنها به دنبال برادری است که آرزو میکرد هیچ وقت نداشته باشد …

 

اطلاعات کتاب

• کتاب فراموشم مکن ترجمه ای است از کتاب Don’t Forget Me (به فارسی: فراموشم مکن) از آر ال استاین که در سال ۲۰۰۰ در آمریکا منتشر شد.

• این کتاب جلدِ اول از مجموعه کتابهای The Nightmare Room (به فارسی: اتاق کابوس) است که در ایران تحت عنوان تالار وحشت (توسط انتشارات ویدا و پلیکان) ترجمه شده اند.

• این کتاب با همین عنوان و ترجمه همین مترجم از سوی انتشارات “ویدا” نیز منتشر شده است.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد