دانلود کتاب نفرین مومیایی از آر ال استاین | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

نفرین مومیایی از آر ال استاین

دانلود کتاب نفرین مومیایی از آر ال استاین

  کتاب نفرین مومیایی از آر ال استاین

نفرین-مومیایی

 

نام کتاب: مورمور ۵ – نفرین مومیایی  (نسخه تایپ شده)

نویسنده: آر ال استاین

مترجم: شهره نورصالحی

انتشارات: پیدایش

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۱۱۳ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۱٫۴۰ مگابایت

 

مقدمه

حتماً تا حالا هزار بار کلمۀ مومیایی را شنیدید و می‌دانید مومیایی کردن یعنی بدن مرده را سالم نگه‌داشتن؛ گاهی حتی برای ۵۰۰۰ سال! مصری‌های باستان متخصص این کار بودند و یک‌جورهایی می‌شود آنها را مبتکر صنعت کنسروسازی دانست! آقای استاین تا به حال حداقل سه کتاب با سوژۀ مومیایی نوشته و برای همین فکر کرده بد نیست در کنار لذت بردن از داستان‌های مومیایی، اطلاعات مختصر و مفیدی هم دربارۀ کشور و تمدن باستانی مصر به خوانندگان خود بدهد؛ دربارۀ آداب و رسومی که برای مرده‌هایشان داشتند، روش مومیایی کردن، و خطِ مصری‌های باستان.

 

خلاصه داستان

دختری به نام “گیپ” در یکی از اهرام مصر گم شده است. اما این تمام ماجرا نیست، چون چند دقیقه قبل از گم‌شدن او نیز، دختر عموی ماجراجویش گم‌ شده است! شما فکر می‌کنید آن‌ها دچار نفرین مومیایی‌ها و اهرام شده‌اند؟

 

اطلاعات کتاب

• کتاب نفرین مومیایی ترجمه ای است از کتاب The Curse of Mummy’s Tomb (به فارسی: نفرین مقبره مومیایی) از آر ال استاین که در سال ۱۹۹۳ توسط انتشارات Scholastic در آمریکا منتشر شد.

• این کتاب جلدِ پنجم از مجموعه کتابهای Goosebumps (به فارسی: مورمور) است که در ایران تحت عناوین مورمور (توسط انتشارات پلیکان)، دایره وحشت (توسط انتشارات ویدا) و ترس و لرز (توسط انتشارات پیدایش) به فارسی ترجمه شده اند.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد