دانلود کتاب هیچ چیز ابدی نیست | لی لی بوک ادبیات


رایگان    پولی
سبد خرید (0)
لی‌لی‌بوک به فروش می‌رسد! تماس با ما

اطلاعات کتاب

You have two choices. you can keep running and hiding and blaming the world for your problems, or you can stand up for yourself and decide to be somebody important

Sidney Sheldon, Nothing Lasts Forever

دو انتخاب پیش رو دارید.شما میتوانید فرار کنید و خود را پنهان کنید و دنیا را به خاطر مشکلاتتان مقصر بدانید یا می توانید در مقابل مشکلات بایستید و تصمیم بگیرید که شخص مهمی باشید.

هیچ چیز ابدی نیست، سیدنی شلدون

سان فرانسیسکو، بهار 1995

کارل اندروز، باز پرس بخش جنایی، با عصبانیت گفت: هیچ سر در نمی آورم! اینجا چه خبره؟ سه دکتر زن در یک بیمارستان کار می کردند و در یک خانه با هم زندگی می کردند. یکی از آنها باعث بسته شدن بیمارستان شد، دومی برای بدست آوردن یک میلیون دلار مریضش را کشت و سومی هم به قتل رسیده است...

 باز هم قهرمانان داستان زن هستند. و اینبار سه پزشک زن. دکتر پیچ تیلور، جراح قلب متهم به قتل بیماری که از او یک میلیون دلار به ارث برده است. دکتر کیث ترنر سیاه‌پوست،دکتر هانی تافت از خانواده‌ای سرشناس و پر از راز و رمز. آنها به مدت پنج سال در بیمارستان امبارکادر در سانفرانسیسکو کار می‌کردند و با هم همخانه بودند. کتاب از جایی شروع میشود که پیج تیلور قهرمان اصلی کتاب رو در دادگاه به جرم قتل بیمارش محاکمه میکنند. یکی از سه دوست هم کشته شده و دیگری هم باعث تعطیلی بیمارستان شده. بعد طی فلش-بکی چند ساله تمام اتفاقاتی که برای این سه زن افتاده شرح داده می شود و بسیاری از رازها گشوده می شود تا داستان باز هم به زمان حال میرسد. سیدنی شلدون به زیبایی هر چه تمام تر داستان زندگی این سه زن و شخصیت پردازی آنان را بسط و توسعه می دهد. داستانی خواندنی، هیجان‌آور همراه با رمز و راز و البته پر از اصطلاحات پزشکی . این کتاب بهترین پایانی رو دارد که میتوان تصور نمود.

کتاب هیچ چیز ابدی نیست  هم مثل سایر کتابهای سیدنی شلدون بسیار جذاب و خواندنیست. سیدنی شلدون این کتاب را در سال 1994 نوشت. عنوان اصلی کتاب Nothing Lasts Forever (به فارسی: هیچ چیز تا ابد طول نمی کشد) می باشد که با عنوان هیچ چیز جاودانه نیست نیز به فارسی ترجمه شده است.

برگرفته از مقاله «نگاهی نو به سیدنی شلدون» نوشته «مرتضی قربانی خراجی».

درج و استفاده از مطالب فوق فقط با ذکر منبع آن  «مقاله نگاهی نو به سیدنی شلدون نوشته مرتضی قربانی خراجی» مجاز و بلامانع است.

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد