دانلود کتاب وحشت در ساحل نیل | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

معرفی کتاب

این داستان پلیسی ـ جنایی با قتل چندتن، به ویژه سر کنسول آمریکا آغاز می‌شود. این قتل‌ها از جانب مومیایی‌فروشان صورت گرفته است. از این رو، کارآگاه "لاوسون"ـ شخصیت اصلی داستان ـ بر آن است راز این مومیایی فروشان را آشکار کند ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

 1. شهرام گفت:

  با سپاس و درود خدمت مدیریت سایت وزین لیلی بوک

  وظیفه خود دانستم که بابت دریافت کتب پرویز قاضی سعید ، بخصوص کتاب وحشت در ساحل نیل ، که قریب به ۳۷-۳۸ سال پیش آنرا مطالعه نموده بودم از حضرات گرانقدر این سایت ، تقدیری به عمل آورم .

  مراتب امتنان این حقیر را پذیرا باشید و امید است که همواره در راه نشر کتاب و مطاللعه ، گام برداشته و به مفاخر گرانقدری دست یابید . امروز با دریافت این کتب و مطالعه اثر ویژه این نویسندهء زبردست ازطریق شما ، به حظ ویژه ای نائل آمدم .

  دل تان شاد ،
  لب تان خندان ،
  ایام تان بکام .
  و را هتان مستدام .

 2. شهرام گفت:

  با عرض ادب و درود خدمت اساتید محترم

  آیا بقیهء کتاب های پلیسی پرویز قاضی سعید را ، نشر خواهید داد ؟؟؟

 3. عباس گفت:

  سلام
  اگه براساس موضوعات خاص طبقه بندی بشه که راحت به کتابها دسترسی داشته باشیم خیلی خوب میشه
  پاینده باشید

  • در گوشه سمت راست سایت طبقه بندی موضوعی قرار دارد دوست عزیز. در سمت چپ هم نوعی طبقه بندی براساس نویسنده، ازمنه تاریخی مختلف، نوع رمان و … صورت گرفته که به مرور زمان هر دو افزایش پیدا خواهند کرد. اما گزینه جدید که اضافه خواهد شد دسترسی کاربران را به کتابهای مشابه با یک کتاب بسیار آسان خواهد نمود که در سه بخش انجام خواهد شد.

 4. shahram گفت:

  سلام در یک کلام بینظیر..با تشکر فراوان بابت قرار دادن این سری کتابهای پرویز قاضی سعید در صورت امکان محبت بفرمایید مابقی کتابهای ایشان و همچنین کتابهای ر. اعتمادی (را که جایش در این سایت فوق العاده کم هست )را قرار دهید .با سپاس مجدد شهرام از شیراز

 5. ﻋﻠﻲ ﻣﺤﻤﺪﻱ گفت:

  ﺑﺎﺗﺸﻜﺮﻓﺮاﻭاﻥ اﺯ ﺷﻤﺎ ﺑﺨﺎﻃﺮ اﻳﻨﻜﻪ اﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﻛﺘﺎﺑﻫﺎ ﺭاﻣﻦ ﺩﺭﻗﺮﻳﺐ ۳۵ ﺳﺎﻝ ﻗﺒﻞ ﻣﻂﺎﻟﻌﻪ ﻛﺮﺩﻩ اﻡ ﻭﺩﺳﺘﺮﺳﻲ ﺑﻪ ﻛﺘﺎﺏ ﻫﺎﻱ اﻳﻦ ﻧﻮﻳﺴﻨﺪﻩ ﻧﻴﺰ اﻛﻨﻮﻥ اﻣﻜﺎﻧﭙﺪﻳﺮ ﻧﻤﻲ ﺑﺎﺷﺪ ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ ﻣﺠﺪﺩ.