دانلود کتاب A Drama in The Air از Jules Verne | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

A Drama in The Air از Jules Verne

دانلود کتاب A Drama in The Air از Jules Verne

  کتاب A Drama in The Air از Jules Verne

A Drama in The Air

 

نام کتاب: A Drama in The Air

نویسنده: Jules Verne

انتشارات: لی لی بوک

سال نشر: ۲۰۱۶

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات: ۲۸ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۷۵۶ کیلوبایت

 

بخشی از کتاب

هرگز از یاد نخواهم برد روزی را که برای نخستین بار در گردهمایی بزرگ علمی و فنی فرانسه سخن از سفر بر فراز قاره سیاه گفتم، قاره ای ناشناخته و فروپیچیده شده در هاله ای از ابهام. در آن روز من برای حاضران در گردهمایی از دیدنی ها و شگفتی های نهفته در ژرفای جنگل های قاره سیاه سخن گفتم و نیز بر ضرورت هوایی بودن این سفر تاکید بسیار نمودم …

 

خلاصه داستان

زمان: ۱۸۵۰ میلادی

مکان: فرانسه

مهندسی با بالنی که خودش ساخته، قصد پرواز در ارتفاعات آفریقا را دارد. روز حرکت او جمعیت زیادی برای تماشا می آیند. بالاخره بالن به راه می افتد، اما او متوجه چیز عجیبی می شود، چیزی غیرقابل باور، کس دیگری نیز در بالن بود …

 

معرفی کتاب

در داستان کوتاه علمی ـ تخیلی A Drama in The Air (به فارسی: نمایشی در هوا)، نویسنده ماجراها و حوادثی را به تصویر می‌کشد که در یک بالن و بر فراز آسمان رخ می دهند. قهرمان داستان، ماجراجویی است که با بالن پرواز می‌کند. او در یکی از پروازهایش بطور ناخواسته با فردی عجیب و غریب و دیوانه همسفر می شود. پس از مدتی به خاطر دیوانه بازی های او، بالنش دچار حادثه می‌شود.

این داستان کوتاه به همراه داستان کوتاه Un hivernage dans les glaces (به فارسی: زمستان در میان یخ ها) با عناوین جزیره یخبندان (با ترجمه عنایت الله شکیباپور) و سرزمین یخبندان (با ترجمه معصومه دریان) به فارسی ترجمه شده اند.

 

اطلاعات کتاب

A Drama in The Air ترجمه ای است از داستان کوتاه Un drame dans les airs (به فارسی: نمایشی در هوا) نوشته ژول ورن که نخستین بار در سال ۱۸۵۱ در فرانسه منتشر شد.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد