دانلود کتاب A Stranger in The Mirror | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

معرفی کتاب

رمان A Stranger in The Mirror (به فارسی: غریبه ای در آینه) در سال 1976 توسط نویسنده معروف آمریکایی، سیدنی شلدون نوشته شد. هر چند این رمان یکی از اولین آثار شلدون است؛ اما شیوه روایت داستان در آن، همچون بقیه رمانهایش سریع و توام با هیجان است و از تمام تکنیک های داستانسرایی در آن استفاده شده است. این رمان داستان زندگی دو هنرپیشه خیالی هالیوود به نامهای توبی تمپل و جیل کستل را بازگو می کند. دو هنرپیشه ای که در منتهای درجه پیروزی و شکست، چگونگی قربانی شدن انسانها توسط  زمان را به نمایش می گذارند.

اطلاعات کتاب

• کتاب A Stranger in The Mirror (به فارسی: غریبه ای در آینه) نوشته Sidney Sheldon نخستین بار در سال 1976 در آمریکا منتشر شد.

خلاصه کتاب

زمان: 1919 میلادی

مکان: ایالات متحده آمریکا (ایالت نیویورک: شهر نیویورک)

"توبی تمپل" یک فوقِ ستاره است. کمدی ترین مرد جهان! هر آنچه را که بخواهد، می تواند صاحب شود. اما در پشت ماسک این هنرپیشه موفق، چهره واقعی یک مردِ تنها پنهان است. "جیل کستل" زنی جاه طلب با گذشته ای تاریک و مرموز، زنی که با دویست دلار اندوخته اش در پی روزنه ای برای ورود به هالیوود و تبدیل شدن به فوق ستاره ای همچون توبی تمپل است. زمان برای حکمرانی بر هالیوود توسط توبی تمپل و جیل کستل فرارسیده است ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

پاسخی بگذارید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد