دانلود کتاب Oakleaf Bearers از John Flanagan | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

Oakleaf Bearers از John Flanagan

دانلود کتاب Oakleaf Bearers از John Flanagan
کتاب Oakleaf Bearers از John Flanagan

Oakleaf Bearers

 

نام کتاب: Ranger’s Apprentice 4 – Oakleaf Bearers

نویسنده: John Flanagan

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات: ۱۷۹ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۴٫۳۵ مگابایت

 

“ويل” و “اونلين” فرسنگ‌ها دور از خانه، از بند “اسكانديايي‌”ها فرار مي‌كنند، ولي “اونلين” دوباره اسير مي‌شود. “ويل” تمام مهارت‌هاي رنجري‌اش را به كار مي‌گيرد تا دوستش را پيدا كند، ولي حريف دشمن نمي‌شود. از طرفي “تموجاي‌”ها مي‌خواهند به مرزهاي “اسكانديا” هجوم بياورند و مقصد بعدي‌شان “آرالوئن” است.  آيا مي‌توان جلوي چنين دشمن وحشي و خونخواري ايستادگي كرد؟…

 

کتاب Oakleaf Bearers (به فارسی: حاملان برگ بلوط) جلد چهارم از مجموعه فانتزی بسیار زیبای Ranger’s Apprentice (به فارسی: کارآموز رنجر) نوشته نویسنده استرالیایی، John Flanagan ( جان فلاناگان) می باشد. این جلد از کتاب در آمریکا با عنوان The Battle For Skandia (به فارسی: نبرد اسکاندیا) منتشر شد و با عنوان نشان داران برگ بلوط به فارسی ترجمه شده است.

 

مجموعه کارآموز رنجر

کارآموز رنجر، مجموعه رمان فانتزیست که توسط نویسنده ی استرالیایی، جان فلاناگان نوشته شده است . اولین رمان این مجموعه با عنوان “ویرانه های گرلان” در یکم نوامبر ۲۰۰۴ در استرالیا و سپس در آمریکا در ۱۶ ژوئن ۲۰۰۵ منتشر شد. از سال ۲۰۱۰ یازده کتاب از این مجموعه در استرالیا و نیوزیلند و دیگر کشورهای زیرمجموعه ی این کشورها منتشر شد. این مجموعه سرگذشت “ویل” را دنبال می کند. پسری یتیم که در پانزده سالگی به شاگردی رنجر کهنه کاری به نام  “هالت” پذیرفته می شود و تلاش می کند قلمرو پادشاهی “آرالوئن” را از تهدید مهاجمان، خائنان و تهدیدها حفظ کند. او در ماجراجویی هایش به مربی اش “هالت” و بهترین دوستش “هوراس” می پیوندد.

جان فلاناگان یک مجموعه ی دوازده جلدی برای این کتاب نوشته است که شامل یک موخره با عنوان اتفاقات شانزده سال بعد است که در یکم اکتبر ۲۰۱۳ با عنوان The Royal Ranger (به فارسی: تکاور سلطنتی) منتشر شده است. در واقع، مجموعه ی کارآموز رنجر، مجموعه ای از ۱۲ داستان کوتاه بود که فلاناگان آنها را برای علاقه مند کردن پسرش به خواندن نوشته بود. ده سال بعد، فلاناگان دوباره داستان ها را پیدا کرد و تصمیم گرفت آنها را به کتاب تبدیل کند. او براي نوشتن كتاب هايش از داستان هاي كوتاه “قرون وسطا” الهام گرفته و به همين خاطر ماجراهاي اين مجموعه در “اروپاي قرون وسطا” اتفاق مي افتد.

مجموعه فانتزی کارآموز رنجر (Ranger’s Apprentice) خیلی زود به خاطر جذابیتش در لیست پر فروش ها قرار گرفت و در ۱۶ کشور جهان از جمله بلژیک، آمریکا، انگلستان، نیوزلند، آلمان، هلند، ایتالیا و سوئد منتشر شد.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد