دانلود کتاب آنی دخترک یتیم | لی لی بوک دانلود کتاب آنی دخترک یتیم


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

معرفی کتاب

این کتاب، داستان دختربچه یتیمی است به نام "آنی" که از سوی خواهر و برادر مجرد و کهنسالی به فرزندی پذیرفته می‌شود و در پی آن، به روستای آنها می‌رود. آنی در آنجا بزرگ می‌شود، به مدرسه می‌رود، دوستانی پیدا می‌کند، در تحصیل به موفقیت‌هایی دست می‌یابد، به دیگران کمک می‌کند و اتفاقات دیگری برایش می‌افتد که داستان براساس آنها شکل گرفته است.

خلاصه کتاب

سالها پیش، دهکده کوچکی بود به نام "آونلی". در این دهکده برادر و خواهری زندگی می کردند. برادر "ماتیو" و خواهرش که "ماریلا" نام داشت. آنها با اینکه پیر شده بودند، فرزندی نداشتند. برای همین تصمیم گرفتند تا از پرورشگاه پسری بگیرند و او را به فرزندی قبول کنند. از دوستشان خواهش کردند و او قول داد پسری برایشان پیدا کند و به آونلی بفرستد. روزی که ماتیو به ایستگاه قطار رفت تا پسرک را به خانه ببرد، با تعجب دید که دختر بچه ای با صورت کک مکی و موهای بلند قرمز، آنجا ایستاده است. وقتی دخترک ماتیو را دید، با خوشحال گفت: «عمو ماتیو! آمدید! من "آنی" هستم. خوشحالم که مرا به فرزندی قبول کردید.» ماتیو که منتظر دیدن پسر بچه ای بود، با تعجب گفت: «ما که پسر خواسته بودیم، چرا تو را فرستاده اند! کار کشاورزی برای دختر کوچکی مثل تو سخت است.» اما آنی آنقدر خوشحال بود که گفت: «من حاضرم هر کار سختی را انجام دهم!» ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد