دانلود کتاب اس اس گارد آهنین هیتلر | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

اس اس گارد آهنین هیتلر

دانلود کتاب اس اس گارد آهنین هیتلر
  کتاب اس اس گارد آهنین هیتلر

S S

نام کتاب: اس اس گارد آهنین هیتلر

نویسنده: گروه ویراستاران تایم-لایف

مترجم: رضا جولایی

انتشارات: جویا

سال نشر: ۱۳۸۹

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۲۳۰ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۲۲٫۳ مگابایت

 

معرفی کتاب

هنگامی که حزب نازی به قدرت نزدیک می‌شد، هیتلر، که برای خود نقشی الهی در سازمان‌دهی سرنوشت ملت آلمان قائل بود، احساس کرد که به نیرویی وفادار و مطمئن نیاز دارد تا نقش بازوی آهنین او را در سرکوب مخالفان ایفا کند؛ از این رو به هاینریش هیلمر، مرید وفادار و جاه‌طلب خود دستور تشکیل سازمانی داد که ورای قانون باشد؛ حتی قانونی که هیتلر واضع آن بود.

هاینریش هیملر مردی منضبط، تودار و آرام بود که در شرایط دیگر می‌توانست به معلم مدرسه یا موسیقی‌دانی معمولی مبدل شود. اما اوضاع احوال اجتماعی و زمینه های تربیتی او باعث شد بعضی از جنبه های دیگر شخصیتی‌اش مجال بروز پیدا کند و در ابراز وفاداری خود به پیشوا، با کمک معاون خود رینهارد هایدریش که جاه‌طلب‌تر و بی‌رحم‌تر از او بود سازمانی جهنمی به نام اس.اس را پایه گذاری کرد که در وحشیگری و خشونت از هیچ جنایتی رویگردان نبود. هیتلر بعد از سرکوبی مخالفان داخلی، از اس.اس برای سرکوب اقوام ملت‌های دیگر استفاده برد و چنین بود که در تاریخ از این سازمان و اعضای آن به نیروهای اهریمنی یاد می‌شود.
در کتاب حاضر، در روایتی داستانی ـ تاریخی، همراه با تصاویر مرتبط، ضمن بیان سرگذشت نامه‌ای مختصر از هاینریش هیملر، نحوه تشکیل سازمان اس.اس و نقش آن در حکومت نازی بررسی شده است.

 

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

  1. John David گفت:

    کتاب بسیار زیبا و مفیدی بود از اینکه این کتاب را در سایت قرار دادید بسیار خوشحال شدم

  2. John David گفت:

    در تمام تارنامه های فارسی سایت شما غنی ترین مطالب را درباره ی تاریخ جنگ جهانی دوم دارا می باشد . خواندن این کتاب ها می تواند حقیقت مرام ناسیونالیست سوسیالیست نازی ( سوسیالیست ملی گرا ) را آشکار کند .