دانلود کتاب اشرافی بدنام از کاترین آرچر | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

اشرافی بدنام از کاترین آرچر

دانلود کتاب اشرافی بدنام از کاترین آرچر

  کتاب اشرافی بدنام از کاترین آرچر

%d8%a7%d8%b4%d8%b1%d8%a7%d9%81%db%8c-%d8%a8%d8%af%d9%86%d8%a7%d9%85

 

نام کتاب: اشرافی بدنام  (نسخه تایپ شده)

نویسنده: کاترین آرچر

مترجم: نرگس عبداحد

انتشارات: پاژ

سال نشر: ۱۳۸۵

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۲۵۷ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۴٫۴۳ مگابایت

 

خلاصه داستان

” آین سین کلر” از خانواده اشرافی انگلیسی که به بدنامی معروف بود، مجبور می شود به اصرار پدرش ازدواج کند تا وارثی برای خود داشته‌ باشد. پدر آین دختر عمه‌اش “باربارا” را برای او در نظر دارد. اما آین زیر بار این ازدواج نمی‌رفت. او دختری به نام ” ویکتوریا تُرن” را دوست داشت؛ اما او هم سرانجام با پسر خاله‌اش ازدواج می کند.

از طرفی “مری فالتون”، دختر زیبا و ساده ی کشیش منطقه و دوست صمیمی ویکتوریا که بعد از مرگ پدرش بین ماندن در آنجا و رفتن مستاصل مانده، با پیشنهاد ویکتوریا برای زندگی در منزل آنها مواجه می شود. روزی که آین برای بردن هدیه تولد ویکتوریا به سفارش همسرش به منطقه ” برایروود” می رود، در مسیر خود، مری  را می‌بیند و به شدت به او علاقه پیدا می‌کند. سرنوشت این دو را در مسیری همسو با هم قرار میدهد؛ درحالیکه هر دو مغرور از بیان احساسات و زخم خورده هستند، زندگی مشترک خود را بی عشق آغاز می کنند؛ ولی در ابتدای ورود به قصر لرد، مری با سردی رفتار اعضای قصر روبرو می شود و با پی بردن به راز پدر و پسر و دلیل انتخاب او بعنوان عروس خانواده، دچار سرخوردگی می گردد ولی در عین حال با کناره گیری از لرد، او بیشتر از پیش دلباخته ی مری می شود تا اینکه …

 

معرفی کتاب

داستان اشرافی بدنام اثر کاترین آرچر نگاه ژرفی‌ست به روحیات و صفات انسانی، نگاهی رمانتیک و البته روانشناسانه به آن چه که ما تحت عنوان رفتارها و خصوصیات اخلاقی خویش، به نمایش می‌گذاریم و به واسطه‌ی آن با دیگران ارتباط برقرار می‌کنیم. عشق، اصلی‌ترین عنصر ساختار این رمان زیبا است.

 

اطلاعات کتاب

• کتاب اشرافی بدنام ترجمه ای است از کتاب Lord Sin (به فارسی: لُرد سین) نوشته Catherine Archer که در سال ۱۹۹۷ در آمریکا منتشر شد.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد