دانلود کتاب امشب اشکی میریزد | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

معرفی کتاب

امشب اشکی میریزد رمانی عاشقانه و جنایی نوشته کورس بابائی بوده و روایتگر داستان مردی به نام بهمن است که همسرش شهلا را خفه کرده سپس خود را به پلیس معرفی می کند. روایت داستان "گزارش گونه" است که در زمان خود خواستاران و خوانشگرانی داشته است.

خلاصه کتاب

زمان: قرن بیستم میلادی

مکان: ایران (شهر تهران)

آخرین دقایق کشیک شب را میگذراندم که شخصی تلفنی اطلاع داد در خیابان "شپند" قتلی اتفاق افتاده است، آنگاه بدون اینکه توضیح بیشتری در این مورد بدهد تلفن را قطع کرد. فورا جریان را با تلفن از کلانتری محل سوال کردم و ماموران پلیس جریان قتل را تایید کردند. بلافاصله به اتفاق عکاس روزنامه با اتومبیل جهت تهیه خبر قتل به محل حادثه رفتم. با اینکه هنوز صبح نشده بود، جمعیت انبوهی که تازه از خواب بیدار شده بودند در جلوی خانه ای که قتل در آن اتفاق افتاده بود جمع شده بودند و پیرامون این جنایت صحبت می کردند خیلی زود به وسیله یکی از همسایگان محل جنایت خبردار شدم که شایع است مردی زنش را کشته و متواری شده است. در این هنگام آمبولانس پزشکی قانونی آژیرکشان به محل حادثه آمد و بدنبال آن اتومبیل بازپرس کشیک نیز سررسید ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

 1. یامک گفت:

  سلام و سال نو مبارک
  خسته نباشید که سایت بسیار خوب و پرباری دارید و امیدوارم همیشه پیروز و بهروز باشید.
  من کتابهای زیادی رو از سایت شما دانلود کردم و از این بابت خیلی خیلی سپاسگزارم.
  برای تلافی بخشی از این دانلودها می‌خواستم بعضی از کتابایی رو که دارم براتون آپلود بکنم مثل مجموعه‌ی تاریخ ادبیات ذبیح‌الله صفا، مجموعه‌ی تاریخ فلسفه‌ی کاپلستون و البته به اضافه‌ی جلد سوم که معمولا کمتر جایی پیدا می‌شه و کتابای دیگه.
  اگر این کتابها رو ندارید و مایل به اونها هستید محبت کنید و راهنمایی کنید که چگونه اینها رو آپلود کنم؟
  با تشکر و باز هم با تبریک سال نو
  سیامک