دانلود کتاب بهشت و جهنم جلد دوم | لی لی بوک رمان و داستان دانلود کتاب بهشت و جهنم جلد دوم


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

معرفی کتاب

کتاب بهشت و جهنم جلد سوم از سه گانه معروف و پرفروش شمال و جنوب نوشته نویسنده معروف آمریکایی، جان جیکس است. این کتاب در ایران توسط انتشارات نی و در دو بخش ترجمه شده است که کتاب حاضر بخش دوم آن است.

اطلاعات کتاب

• کتاب بهشت و جهنم ترجمه ای است از کتاب Heaven and Hell (به فارسی: عشق و جنگ) از جان جیکس که در سال 1987 توسط انتشارات Harcourt در آمریکا منتشر شد.

مجموعه شمال و جنوب

سه‌گانه‌ عظیم شمال و جنوب (شمال و جنوب، عشق و جنگ، بهشت و جهنم) شاهکار جان جیکس نویسنده معاصر ایالات متحده در زمینه جنگ داخلی آمریکا است. داستان دو پاره شدن یک ملت، جنگ داخلی، دوستی‌های گسسته، عشق‌های گمشده، رؤیاهای بر باد رفته و دوزخی که حاصل جنگ داخلی در قاره نو بود. جیکس در این سه‌گانه با شرح زندگی، دوستی و دشمنی دو خانواده بزرگ متعلق به دو جبهه شمال و جنوب، داستان جنگ لغو برده‌داری و شکل‌گیری آمریکای جدید را در قالب یک رمان بزرگ تاریخی حکایت کرده است. "نیویورک تایمز" در بخش "مرور کتاب" خود آن را چنین توصیف کرده است: «در تاریخ کتاب ایالات متحده، تا کنون هیچ کتابی موفقیت داستان شمال و جنوب جان جیکس را کسب نکرده است.»

عناوین این مجموعه سه گانه عبارتند از:

• North and South (ترجمه شده با عنوان شمال و جنوب در دو بخش)

• Love and War (ترجمه شده با عنوان عشق و جنگ در سه بخش)

• Heaven and Hell (ترجمه شده با عنوان بهشت و جهنم در دو بخش)

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد