دانلود کتاب توطئه روز رستاخیز از سیدنی شلدون | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

توطئه روز رستاخیز از سیدنی شلدون

دانلود کتاب توطئه روز رستاخیز از سیدنی شلدون
  کتاب توطئه روز رستاخیز از سیدنی شلدون

tote ruze rastakhiz

نام کتاب: توطئه روز رستاخیز

نویسنده: سیدنی شلدون

مترجم: هادی عادل پور

انتشارات: کوشش

سال نشر: ۱۳۸۸

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۴۳۱ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۶٫۹۲ مگابایت

 

خلاصه داستان:

زمان: ۱۹۷۴ میلادی

مکان: آمریکا (شهر واشنگتن)، سوئیس و …

با سقوط یک بالون هواشناسی مرموز حاوی تجهیزات نظامی محرمانه در ارتفاعات آلپ در سوئیس، سازمان امنیت ملی آمریکا (NSA) فرمانده ای باتجربه به نام “رابرت بلامی” را به یک ماموریت فوق محرمانه اعزام می کند: “شناسایی ده مسافری که به طور اتفاقی در صحنه تصادف حضور داشتند و شاهد ماجرا بودند.”

بلامی مامور می شود مکان این ده مسافر را یک به یک برای سازمان پیدا کند. با شناسایی شاهدان توسط رابرت حادثه ای عجیب به وقوع می پیوندد. هر کدام از شاهدان که شناسایی می شوند، بلافاصله به طور اسرارآمیزی به قتل می رسند. تمام قتل ها به گونه ای به وقوع می پیوندند که شکل یک حادثه را به خود بگیرند. کم کم شک رابرت برانگیخته می شود. همچنین متوجه می شود که خود او نیز توسط نیرویی مرگبار تعقیب می شود. بهترین دوستانش به دشمنان خونی اش تبدیل می شوند. رابرت جزئی از توطئه شومی می شود که سقوط بالن هواشناسی فقط مقدمه شروع آن بوده است. او مجبور می شود برای نجات جانش از واشنگتن تا زوریخ، رم و پاریس را زیر پا بگذارد؛ اما بالاخره می فهمد این داستان در جایی پایان می یابد که از آنجا شروع شده است: ارتفاعات آلپ در سوئیس …

 

معرفی کتاب

رمان زیبای توطئه روز رستاخیز نوشته سیدنی شلدون، نویسنده محبوب و پرفروش آمریکایی است. این رمان در پس هر چندین صفحه اش خواننده را در انتظاری سخت نگه داشته و با وارد آوردن شوک های ناگهانی خواننده را به وجد می آورد. در همانجا که خواننده احساس می کند ماجرا را متوجه شده و پایان داستان نزدیک است، موج داستان عوض شده و تمام معادلات او را به هم می ریزد. انتظار نداشته باشید وقتی این کتاب را به دست گرفتید قبل از به پایان رساندن آنرا زمین بگذارید!

دن براون (نویسنده کتاب رمز داوینچی)، کتاب “توطئه روز رستاخیز” را الهام بخشِ خود در نوشتن داستانهای مهیج عنوان کرده است.

 

اطلاعات کتاب

• کتاب توطئه روز رستاخیز ترجمه ای است از کتاب The Doomsday Conspiracy (به فارسی: توطئه روز رستاخیز) نوشته سیدنی شلدون که نخستین بار سال ۱۹۹۱ توسط انتشارات William Morrow and Company در آمریکا منتشر شد.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد