دانلود کتاب رمانهای کلیدی جهان | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

معرفی کتاب

منتقدان ادبی روزگار ما ،درباره رمان دو نظر متفاوت دارند ،گروهی از جمله پی یر دوفر کثرت انتشار و گوناگونی و تنوع شکل و محتوای آن را نشانه های حرکت رمان در آینده می دانند و جمعی دیگر مانند درمسن برای این کثرت و گوناگونی که نشان از اوج قله دارد فرود و نقطه پایان پیش بینی می کنند. می توان فارغ از این دو دیدگاه به جایگاه رمان در عصر حاضر اندیشید.

کتاب رمانهای کلیدی جهان نوشته دومینیک ژنس کلید ورود به دنیای این تامل و تدبر است که خواننده می تواند از راه آن و به راهنمایی کتاب با بهترین نمونه های این پرخواننده ترین نوع ادبی دوران مدرن آشنا شود و تحولات آن را از سده بیستم میلادی پی گیرد. در این کتاب با رمانهای بزرگ سراسر جهان از آغاز تا امروز آشنا می شویم برای آشنایی با ابعاد و جوانب گوناگون رمان، بهترین نمونه ها و به تعبیری رمانهای کلیدی برگزیده شده که هر کدام به ترتیبی نقش کوچک یا بزرگ در تحکیم و تحول و رشد و گسترش این نوع ادبی داشته اند و تا سرحد امکان از پرداختن به حشو و زواید، تکرار آثار مشابه و ارائه چند نمونه از یک سرمشق پرهیز شده است.

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد