دانلود کتاب ساعت محکومیت از آر ال استاین | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

ساعت محکومیت از آر ال استاین

دانلود کتاب ساعت محکومیت از آر ال استاین

  کتاب ساعت محکومیت از آر ال استاین

ساعت محکومیت-نسخه تایپ شده

 

نام کتاب: مورمور ۲۸ – ساعت محکومیت  (نسخه تایپ شده)

نویسنده: آر ال استاین

مترجم: مرتضی نادری دره شوری

انتشارات: ویدا

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۱۱۱ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۲٫۳۴ مگابایت

 

خلاصه داستان

“مایکل وبستر” همیشه به دردسر می‌افتد و او می‌داند که دلیلش همیشه خواهر لوس و کوچک‌ترش، “تارا”ی وحشتناک است. اما این بار موضوع تازه‌ای زندگی مایکل را به وضع بدتری می‌کشاند. پدر مایکل به تازگی یک ساعت کوکوی عتیقه به خانه آورده است. ساعت بسیار قدیمی و گران است و آقای وبستر به هیچ کس اجازه‌ی نزدیک شدن به آن را نمی‌دهد. بیچاره مایکل باید به حرف پدرش گوش می‌کرد، چون کسی این ساعت را طلسم کرده است. یک طلسم قدرتمند و خطرناک و حالا دیگر زندگی مایکل هرگز مثل قبل نخواهد بود … آیا جرأت دارید با مکانی پر از ارواح، مومیایی‌ها، خون‌آشام‌ها و دیگر مخلوقات ترسناک روبرو شوید؟ شاید پس از یک بار ملاقات با آن‌ها دیگر هرگز برنگردید! …

 

اطلاعات کتاب

• کتاب ساعت محکومیت ترجمه ای است از کتاب The Cuckoo Clock of Doom (به فارسی: ساعت دیواریِ شوم) از آر ال استاین که در سال ۱۹۹۵ توسط انتشارات Scholastic در آمریکا منتشر شد.

• این کتاب جلدِ بیست و هشتم از مجموعه کتابهای Goosebumps (به فارسی: مورمور) است که در ایران تحت عناوین مورمور (توسط انتشارات پلیکان)، دایره وحشت و سایه وحشت (توسط انتشارات ویدا) و ترس و لرز (توسط انتشارات پیدایش) به فارسی ترجمه شده اند.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد