دانلود کتاب ظهور نازیسم و استیلای هیتلر | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

معرفی کتاب

در كتاب حاضر، تاریخ آلمان در دوران رایش سوم (هیتلر) در دو بخش بررسی شده است. بخش نخست حاوی رویدادهای مهم دوران یاد شده است. در ابتدای این بخش، از چگونگی تشكیل امپراتوری دوم آلمان در اواخر قرن هجدهم میلادی به رهبری فردریك كبیر و به اوج رسیدن این امپراتوری در زمان ویلهلم اول و سقوط آن در جنگ جهانی اول سخن می‌رود؛ سپس به وضعیت آلمان پس از شكست در جنگ جهانی اول و پیش از به قدرت رسیدن نازیسم اشاره می‌شود. تلاش‌های هیتلر و حزب ناسیونال سوسیالیست برای كسب قدرت، خصوصیات اخلاقی هیتلر، حوادث مهم تاریخی قدرت‌گیری نازیسم تا پایان جنگ جهانی دوم، وصیت‌نامه هیتلر، عواقب جنگ جهانی دوم برای ملت آلمان، خصوصیات اخلاقی مردم آلمان از دیگر مطالب بخش اول است. در بخش دوم شرح حال هشت نفر از افرادی درج می‌گردد كه برخی از آن‌ها در قدرت‌گیری نازیسم نقش اساسی داشته‌اند و برخی مغضوب و گرفتار ستم نازی‌ها شده‌اند. این افراد عبارت‌اند از: بارون تاسیلوفرن بگن هاردت؛ ورنر هارتز؛ خانم فن و ستروود؛ خانم هیلدگارد ترونر؛ آلفرد فس؛ اریك درسلر؛ فریتز موهلباخ؛ فرانتز ورتهیم. در پایان عكس‌هایی از هیتلر و آلمان به چاپ رسیده است.

کتاب ظهور نازیسم و استیلای هیتلر، شرح الام بشری است، داستان جنایت انسان بر انسان، این که چگونه ملتی با پیشینه‌ای وسیع در علم و صنعت و هنر، با سابقه دیانت و حتی مهر مسیح (ع) در دل، بازیچه دست بیگانه‌ای با افکار جنون‌آمیز قرار گرفته، سرمایه بزرگ مادی و معنوی خود در این را به باد می‌دهد. ثمره سالها تحقیق و بررسی مرحوم سپهبد مظفر مالک که بعد از عمری تلاش در مناصب گوناگون، برای عبرت ایندگان به یادگار نهاد و طی دو قسمت - به شرحی که آمد - تقدیم اهل نظر می‌شود.

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد