دانلود کتاب فرزندان خورشید از رابرت لادلوم | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

فرزندان خورشید از رابرت لادلوم

دانلود کتاب فرزندان خورشید از رابرت لادلوم
  کتاب فرزندان خورشید از رابرت لادلومنام کتاب: فرزندان خورشید

نویسنده: رابرت لادلوم

مترجم: کاظم اسماعیلی

انتشارات: پیکان

سال نشر: ۱۳۷۷

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۷۲۲ صفحه

فرمت: PDF

حجم: ۱۰٫۹ مگابایت

 

مقدمه

نئونازیسم به جمعیت‌ها یا جنبش‌های سیاسی برای زنده کردن دوباره نازیسم اشاره دارد، به صورتی که بعد از جنگ جهانی دوم رواج یافتند. جنبش‌های نئونازی به آدولف هیتلر، نشان ملی آلمان نازی (صلیب شکسته) و هر چیزی که متعلق به آلمان دوره ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ باشد، وفادارند.

این جنبش در اروپا و آمریکای شمالی وجود دارد و نژاد گرایی و برتری نژادی را می‌آموزد. این آموزه‌ها وفاداری به اصول نخستین نازیسم و اعتقاد به برتری نژاد آریایی را پوشش می‌دهد. نئونازی‌ها در اروپای شرقی و پس از سقوط کمونیسم، فعالیت بسیار گسترده‌ای را آغاز کردند و در مدّت زمان اندکی توانستند گروه‌های بزرگ و سازمان‌یافته‌ای را تشکیل بدهند. اصول اولیه این گروه‌ها، متضاد اخلال در آرامش و امنیت ملی یک جامعه و یا یک کشور است.

 

خلاصه داستان

زمان: ۱۹۷۵ میلادی

مکان: سوئیس، آمریکا، انگلیس، فرانسه و …

پس از پایان جنگ جهانی دوم و شکست آلمان، سه تن از سردمداران رِژیم نازی با اظهار پشیمانی از همراهی حزب نازی، پس از طرح یک نقشه پیچیده و انتقال ۷۸۰ میلیون دلار پول از صندوق های آلمان نازی به حسابهای شخصی خود در بانکی در کشور بی طرف سوئیس، خودکشی می کنند. بنابر پیمانی که آنها قبل از مرگ با هم می بندند این پول باید در آینده به دست سه فرزند ارشد آنان برسد و فرزاندنشان باید این ثروت عظیم را بین بازماندگان هولوکاست تقسیم کنند. گذشته ها باید جبران شود. “نوئل هالکرافت” فرزند ارشد یکی از این سردمداران است و ماموریت او یافتن دو فرزند ارشد دیگر است؛ اما چندین سازمان مخفی دولتی و غیر دولتی درگیر این قضیه هستند، آدمکش های مزدور مشغول ترور و هیچ چیز آنگونه که به نظر میرسد نیست …

 

معرفی کتاب

فرزندان خورشید نوشته رابرت لادلوم نویسنده معروف آمریکایی، یکی از زیباترین رمانهای جاسوسی است که موضوع نئونازیهای آلمان را محور حوادث خود قرار داده است. در این رمان، نویسنده از كودكانی سخن می‌گوید كه در آستانه سقوط رایش سوم از سوی سران حزب نازی به سراسر عالم اعزام می‌شوند تا در آینده رایش چهارم را احیا‌ كنند و در خلال حوادث کتاب، از توطئه‌ها و نقشه‌های نئونازی‌های آلمان پرده برمی دارد. در سال ۱۹۸۵ از روی این کتاب، فیلمی با همین عنوان ساخته شد.

 

اطلاعات کتاب

• کتاب فرزندان خورشید ترجمه ای است از کتاب The Holcroft Covenant (به فارسی: پیمان هالکرافت) نوشته Robert Ludlum که نخستین بار سال ۱۹۷۸ توسط انتشارات Richard Marek در آمریکا منتشر شد.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد