دانلود کتاب فرزندان خورشید | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

برای حفظ حق کپی‌رایت، این کتاب بدون لینک دانلود قرار داده‌شده‌است. لطفا اگر قصد فروش کتاب‌های خود در لی‌لی‌بوک را دارید، از طریق فرم تماس با ما با ما در ارتباط باشید.

معرفی کتاب

فرزندان خورشید نوشته رابرت لادلوم نویسنده معروف آمریکایی، یکی از زیباترین رمانهای جاسوسی است که موضوع نئونازیهای آلمان را محور حوادث خود قرار داده است. در این رمان، نویسنده از كودكانی سخن می‌گوید كه در آستانه سقوط رایش سوم از سوی سران حزب نازی به سراسر عالم اعزام می‌شوند تا در آینده رایش چهارم را احیا‌ كنند و در خلال حوادث کتاب، از توطئه‌ها و نقشه‌های نئونازی‌های آلمان پرده برمی دارد. در سال 1985 از روی این کتاب، فیلمی با همین عنوان ساخته شد.

اطلاعات کتاب

• کتاب فرزندان خورشید ترجمه ای است از کتاب The Holcroft Covenant (به فارسی: پیمان هالکرافت) نوشته Robert Ludlum که نخستین بار سال 1978 توسط انتشارات Richard Marek در آمریکا منتشر شد.

خلاصه کتاب

زمان: 1975 میلادی

مکان: سوئیس، آمریکا، انگلیس، فرانسه و ...

پس از پایان جنگ جهانی دوم و شکست آلمان، سه تن از سردمداران رِژیم نازی با اظهار پشیمانی از همراهی حزب نازی، پس از طرح یک نقشه پیچیده و انتقال 780 میلیون دلار پول از صندوق های آلمان نازی به حسابهای شخصی خود در بانکی در کشور بی طرف سوئیس، خودکشی می کنند. بنابر پیمانی که آنها قبل از مرگ با هم می بندند این پول باید در آینده به دست سه فرزند ارشد آنان برسد و فرزاندنشان باید این ثروت عظیم را بین بازماندگان هولوکاست تقسیم کنند. گذشته ها باید جبران شود. "نوئل هالکرافت" فرزند ارشد یکی از این سردمداران است و ماموریت او یافتن دو فرزند ارشد دیگر است؛ اما چندین سازمان مخفی دولتی و غیر دولتی درگیر این قضیه هستند، آدمکش های مزدور مشغول ترور و هیچ چیز آنگونه که به نظر میرسد نیست ...

مقدمه

                                                                                        نئونازیسم به جمعیت‌ها یا جنبش‌های سیاسی برای زنده کردن دوباره نازیسم اشاره دارد، به صورتی که بعد از جنگ جهانی دوم رواج یافتند. جنبش‌های نئونازی به آدولف هیتلر، نشان ملی آلمان نازی (صلیب شکسته) و هر چیزی که متعلق به آلمان دوره ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ باشد، وفادارند. این جنبش در اروپا و آمریکای شمالی وجود دارد و نژاد گرایی و برتری نژادی را می‌آموزد. این آموزه‌ها وفاداری به اصول نخستین نازیسم و اعتقاد به برتری نژاد آریایی را پوشش می‌دهد. نئونازی‌ها در اروپای شرقی و پس از سقوط کمونیسم، فعالیت بسیار گسترده‌ای را آغاز کردند و در مدّت زمان اندکی توانستند گروه‌های بزرگ و سازمان‌یافته‌ای را تشکیل بدهند. اصول اولیه این گروه‌ها، متضاد اخلال در آرامش و امنیت ملی یک جامعه و یا یک کشور است.

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد