دانلود کتاب مرد داستان فروش | لی لی بوک رمان و داستان دانلود کتاب مرد داستان فروش


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

معرفی کتاب

مرد داستان‌ فروش نام کتابی نوشتهٔ یوستین گاردر نویسنده نروژی است که در سال ۲۰۰۱ میلادی در نروژ منتشر شده‌ است. این کتاب به نوعی با تمام کتابهای دیگر این نویسنده که اکثراً حول و حوش مسائل و پرسشهای فلسفه می گردند، متفاوت است. در واقع این کتاب مثل اکثر نوشته های این نویسنده، یک داستان کلی دارد و چند داستان کوتاه. داستانهای کوتاه که در دل داستان اصلی روایت می شوند هر کدام به ژانرهای مختلفی از رمانتیک گرفته تا جنائی، جنگی، ترسناک و حتی علمی-تخیلی تعلق دارند. بعضی از این خرده داستانها با روایات مختلفی در طول داستان کلی مجدداً تعریف می شود، اما این ماجرا به گونه ای نیست که حوصله شما را سر ببرد و یکی از این خرده داستانها به طور عجیبی سر از داستان کلی در می آورد! اما داستان کلی یک داستان جدید است. داستان مردی است که به نویسنده های در گل مانده و یا تازه کارانی که بدون قدرت خلاقیت می خواهند داستان بنویسند ایده می فروشد! کار به نظر جالب می رسد، اما موضوع به همین سادگی ها هم نیست.

به گفته مترجم کتاب، خانم خرمی پور در آلمان و سایر کشور‌های اروپایی، مرد داستان فروش، بعد از رمان دنیای سوفی، مطرح‌ترین و پر فروش‌ترین اثر این نویسنده‌ نروژی محسوب می‌شود.

اطلاعات کتاب

• کتاب مرد داستان فروش ترجمه ای است از کتاب Sirkusdirektørens datter (به فارسی: دختر مدیر سیرک) نوشته Jostein Gaarder که در سال 2001 در نروژ منتشر شد.

خلاصه کتاب

زمان: قرن بیستم میلادی

مکان: نروژ

مردی به نام "پیتر" از کودکی توانایی ویژه‌ای برای نقل قصه دارد. از همان موقع ذهن او پُر از ایده‌ها و طرح‌های مختلف برای نوشتن رمان است، اما خودش تمرکز کافی برای نوشتن یک رمان را ندارد و همچنین از شهرت نیز بیزار است. به همین خاطر تصمیم می‌گیرد طرح‌های خود را به نویسندگان و دفاتر انتشارات بفروشد ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد