دانلود کتاب مهمانی هالووین از آر ال استاین | فروشگاه کتاب لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

مهمانی هالووین از آر ال استاین

دانلود کتاب مهمانی هالووین از آر ال استاین

  کتاب مهمانی هالووین از آر ال استاین

مهمانی-هالووین

 

نام کتاب: تالار وحشت ۱۰ – مهمانی هالووین

نویسنده: آر ال استاین

مترجم: علی اکبر خداپرست

انتشارات: ویدا

زبان: فارسی

تعداد صفحات: ۱۴۸ صفحه

فرمت:PDF

حجم:  ۲٫۲۵ مگابایت

 

خلاصه داستان

“ری”، “تریستان”، “رزا” و “بلا” چهار دوست بسیار صمیمی هستند که در یک مدرسه و البته در کلاس هایی جداگانه درس میخوانند. نزدیک جشن هالووین است و این چهار نفر برای خوشگذرانی در جشن نقشه میکشند. اما آقای “مون” معلم آنها جشنی برگزار کرده و فقط برای این چهار دوست دعوتنامه میفرستد! برای آنها بسیار عجیب است که چرا آقای مون فقط آن چهار تا را از آن مدرسه ی پرجمعیت دعوت کرده است؟ و از طرفی دیگر هیچکدام دوست ندارند مهمانی هالووین را در جشن آقای مون که آدمی خشک ، جدی و بسیار عجیب است بگذرانند! اما نهایتا تصمیم میگیرند برای اینکه آقای مون ناراحت نشود یک ساعتی آنجا بمانند و بعد بروند. همه چیز عادی به نظر عادی می آید تا اینکه روز قبل از هالووین پسر آقای مون به آنها هشداری عجیب می دهد، هشداری که از نظر آنها مسخره است اما واقعیت دارد …

 

اطلاعات کتاب

• کتاب مهمانی هالووین ترجمه ای است از کتاب Full Moon Halloween (به فارسی: هالووینِ ماه کامل) از آر ال استاین که در سال ۲۰۰۱ در آمریکا منتشر شد.

• این کتاب جلدِ دهم از مجموعه کتابهای The Nightmare Room (به فارسی: اتاق وحشت) است که در ایران تحت عنوان تالار وحشت (توسط انتشارات ویدا) ترجمه شده اند.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد