دانلود کتاب پلکان مخفی | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)
لی‌لی‌بوک به فروش می‌رسد! تماس با ما

پلکان مخفی

نام کتاب : نانسی درو ۲ – پلکان مخفی

نویسنده : کارولین کین

مترجم : هوشنگ غیاثی نژاد

مجموعه : نانسی درو

انتشارات : پاسارگاد

زبان : فارسی

فرمت : PDF

حجم : ۲٫۴۸MB

صفحات : ۱۷۸

معرفی کتاب

پلکان مخفی جلدِ دوم از مجموعه داستانهای معمایی نانسی دِرو نوشته هریت استراتِمِیر آدامز است. این کتاب نخستین بار در سال 1959 منتشر شد و نویسنده در آن از نامِ کارولین کین که نامِ مستعارش بود استفاده کرد.

اطلاعات کتاب

• کتاب پلکان مخفی ترجمه ای است از کتاب The Hidden Staircase (به فارسی: پلکان مخفی) نوشته کارولین کین که نخستین بار سال 1959 توسط انتشارات Grosset and Dunlap در آمریکا منتشر شد.

مجموعه نانسی درو

خانم هریت استراتِمِیر آدامز نویسنده آمریکایی، یکی از پرکارترین نویسندگانی است که عمر خود را صرف نوشتن داستان برای نوجوانان کرده است. او با آفریدن شخصیتی به نام نانسی درو و درگیر کردن او در حل معماهای دلچسب و شیرین و آموزنده با استقبال شدید خانواده‌های اصیل و پایبند شرافت و مذهب کلیه ملل انگلیسی زبان قرار گرفت، بطوریکه مجبور شد در این زمینه ادامه دهد و موفق شد پنجاه و دو جلد کتاب درباره نانسی درو و کارهای شگفت انگیز او تألیف کند. او این کتابها را با نام مستعار کارولین کین منتشر می کرد. هریت در مجموعه داستانهای نانسی دِرو از کاراکترهایی استفاده کرد که توسط پدرش ادوارد استراتِمِیر، ابداع شده بودند: • نانسی (یک کارآگاه شانزده ساله) • آقای دِرو (پدرِ وکیلش) • هانا گروئن (خدمتکارشان). بعدها نویسنده سن این دختر را به هجده سال رساند تا بتواند به او او آزادی عمل و استقلال بیشتری در داستانهایش بدهد.

خلاصه کتاب

زمان: 1960 میلادی

مکان: ایالات متحده آمریکا

"نانسی درو"، کارآگاه جوان همه شجاعت و قدرتش را جمع می‌کند تا معمای ماجراهای یک عمارت قدیمی را کشف کند. ساکنان خانه فکر می‌کنند که این خانه جن زده است و نانسی با کمک دوستش هلن تلاش دارد تا به صاحب خانه نگران آرامش بدهد و در این میان پدر نانسی هم سعی می‌کند که در حل این معما به دخترش کمک کند، اما خودش به دردسر بزرگی می‌افتد. آیا نانسی می‌تواند از راز صداهای مشکوکی که از در و دیوار این خانه به گوش می‌رسد، سر در بیاورد؟ بر سر پدر نانسی چه می‌آید؟ ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد