دانلود کتاب Are You Afraid of The Dark | لی لی بوک رمان و داستان


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

معرفی کتاب

Are You Afraid of The Dark (به فارسی: آیا از تاریکی می ترسی) آخرین کتاب سیدنی شلدون، نویسنده محبوب و پرفروش آمریکایی بودکه در سال 2004 منتشر شد. این رمان تمام پس زمینه های درام، حادثه ای، معمایی، عاشقانه و حتی علمی-تخیلی را در خود جای داده است. سیدنی شلدون شخصیت های اصلی داستان خود یعنی دایان استیونز و کلی هریس را با فلش-بک های بسیار زیبا و البته به جا، در طول داستان بسط داده و با توصیف خاطراتی خوش از گذشته آنها با شوهرانشان عطر و طعمی درام و عاشقانه به اثر خود می بخشد. حتی پس زمینه طنز نیز در پشت برخی دیالوگها و گفت و گوها نهفته است. بعنوان نمونه به این یکی دقت کنید:

دیانا برای لحظه ای به فکر فرو رفت. "من یه جایی رو بلدم که اونجا دیگه دستشون بهمون نمی رسه!"

"حتما منظورت اتاقک همون بشقاب پرنده ایه که تو رو آورد اینجا!"

اطلاعات کتاب

• کتاب Are You Afraid of The Dark (به فارسی: آیا از تاریکی می ترسی) نوشته Sidney Sheldon نخستین بار سال 2004 توسط انتشارات William Morrow در آمریکا منتشر شد.

خلاصه کتاب

زمان: قرن بیستم میلادی

مکان: ایالات متحده آمریکا (ایالت نیویورک: شهر نیویورک)

در چهار شهر از نقاط مختلف در سراسر دنیا چهار مرگ مرموز اتفاق می افتد. زنی در خیابان های شهر "برلین" ناپدید می شود، در "پاریس" مردی از برج ایفل به پایین پرت می شود، در "دنور" هواپیمایی کوچک دچار گردباد شده و سقوط می کند. در "منهتن"، زیر پل جسدی روی شنهای رودخانه افتاده است. در ابتدا به نظر می رسد تمامی این حوادث تصادفی اند، اما پلیس به زودی متوجه می شود که این چهار تن از قربانیان گروهی بین المللی هستند.  در این بین "کلی هریس" و "دایان استیونز"، بیوه جوان دو تن از قربانیان در "نیویورک" با هم آشنا می شوند. علیرغم بدبینی اولیه ای که به هم پیدا می کنند با پیشرفت داستان دوستی بین آنها نیز شدت می گیرد. این دو خود را آماج حملات مرگبار و پی در پی می بینند و غرق در وحشت و ابهام می شوند، اما سرانجام با یکدیگر متحد شده و با استفاده از هوش و نبوغ خود از دست مهاجمین و حملات آنها می گریزند. اما فرار تا کی؟ چه کسی در پی آنها بود؟ و چرا آنها اینچنین تحت تعقیب بودند؟ آیا همه اینها به خاطر این بود که دایان استیونز، در دادگاه عالی جنایی "منهتن" (نام منطقه ای در نیویورک) علیه یک شرور و جانی شهادت داده بود یا که این حملات با راز مرگ شوهرهای آنها در ارتباط بود؟ آنها در معرض توطئه شومی قرار داشتند که همچون تیغ برنده و همچون رگ گردن به آنها نزدیک بود ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد