دانلود کتاب Prince of Persia از James Ponti | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

Prince of Persia از James Ponti

دانلود کتاب Prince of Persia از James Ponti
کتاب Prince of Persia از James Ponti

Prince-of-Persia-James Ponti

نام کتاب: Prince of Persia – The Sands of Time

نویسنده: James Ponti

انتشارات: Disney Press 

سال نشر: ۲۰۱۰

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات: ۶۹ صفحه

فرمت: EPUB

حجم: ۶۴۴ کیلوبایت

 

این یکی نقدمو میخوام خودمونی واستون بنویسم ببینم طرفدار داره یا نه! البته از مدیر سایت، آقای قربانی اجازشو گرفتم! به زبون رسمی نمیشه اصل کلامو گفت. دنیای عجیبیه … میدونین چرا؟ اونقدر به سرعت همه چیز داره به هم تبدیل میشه که آدم بعضی وقتا اصله همه چیزو فراموش میکنه … دقیقا همونطور که داخل پروسه تکامل اتفاق افتاده … اما اینایی که گفتم چه ربطی داشت؟ داخل دنیای فیلم و بازی و کتاب اونقدر سریع همه چیز به هم تبدیل شده که حتی یه گیمر حرفه ای، شاید ندونه بازی که داره با اشتیاق بازی میکنه یه زمانی یه کتاب بوده و بالعکس، شاید یه کتابخون حرفه ای ندونه رمانی که هر شب با عشق و علاقه میخونه، یه زمانی یه بازی کامپیوتری بوده و شاید هم یه فیلم … یا شاید کتابی بشه که بعدها از روش فیلم بسازن و بعد باز دوباره اون فیلمو کتاب کننو از روش بازی بسازنو …!!!!! همون بلایی که سر کتابایی مثه ارباب حلقه ها و هری پاتر و بازیایی مثه شیطان مقیم (شیطان درون) اومد … و حالا شاهزاده ایرانی … یه بازی قدیمی و پرطرفدار مخصوصا واسه ما ایرانی ها… قهرمان کتاب همشهری خودمونه! بعد از ساختن چندین نسخه ازین بازی رفتن سراغ فیلم و کارتونش. حالا هم که از رو همین فیلم کتاب نوشتن. پروسه تکاملی بازی-فیلم-کتاب! کتاب The Sands of Time (به فارسی: شن های زمان)، نوشته جیمز پونتی که از فیلمنامه فیلم “شاهزاده ایرانی” اقتباس شده. اگه بازیشو رفته باشین آخر، فیلمشم ده بار دیده باشین، ارزش داره این کتابو هم یه بار بخونین. مخصوصا واسه عاشقان شاهزاده ایرانی لطفش ده برابره. در ضمن انتشارات افق یه کتاب بعنوان شاهزاده ایرانی ترجمه کرده که این کتاب نیست. اون نویسندش یکی دیگه است که اگه خدا خواست در آینده هم ترجمه و هم اصلیشو دوستان اضافه میکنن به سایت. خودتونو آماده کنین واسه رمانای شیطان درون، دزدان دریایی کارائیب، ارباب حلقه ها، پرسی جکسون و …

 

یه درخواست از شما عزیزان:

ما از ابتدای سال ۹۵ کار سایت لی لی بوک رو شروع کردیم. خدا رو شکر تو همین مدت کم با زحمتی که بچه ها کشیدن و البته لطف شما عزیزان، استقبال خوبی شده و مسلما بهتر هم خواهد شد. کسانی که دارن رو این سایت کار میکنن همه آدمای کتابخونی هستن. ماجرای نقد اکثر کتابا بحث “کپی، پیست” از سایتای دیگه نیست. اکثرش ترجمه از سایتای معتبره “نقد کتاب” هست بعلاوه اطلاعات خودشون و همینطور اطلاعات خود کتاب. اگه دقت کرده باشین برای هر کتاب بخشایی مثل مقدمه، معرفی کتاب، اطلاعات کتاب و … هست. اگه در مورد هر کدوم از کتابا، اطلاعاتی به جز اون چه نوشته شده دارین مثله:

• عناوین کتاب

• نقد کتاب

• خلاصه کتاب

• عنوان ترجمه شده کتاب در ایران (اکه کتاب مورد نظر زبان اصلیه و در ایران ترجمه شده)

• نام اصلی کتاب (اگه کتاب مورد نظر به صورت ترجمه فارسی هست)

• ناشر و سال نشر کتاب اصلی

• جایزه های کتاب (اگه کتاب پرفروش بوده و جایزه ای برده)

و …

در قسمت نظرات همون کتاب اضافه کنین تا هم بقیه استفاده کنن هم ما اونرو به توضیحات کتاب اضافه کنیم. اینجوری هم ما فرصت بیشتری داریم برا اضافه کردن کتابا که تعدادشون واقعا زیاده و هم توضیحات کتاب کاملتر میشه. سایت رو هم به تمام دوستان کتابخوانتان معرفی کنید. انجمن نقد کتاب هم به زودی در سایت راه اندازی خواهد شد که هفته ای یک کتاب، توسط کاربران نقد میشود و برترین و بهترین نقد هم به توضیحات کتاب اضافه می شود و همچنین … این یکی رو لو نمیدم تا بعد. ممنون از همه شما عزیزان.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد