دانلود کتاب Scorpia Rising | لی لی بوک رمان و داستان دانلود کتاب Scorpia Rising


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

معرفی کتاب

کتاب Scorpia Rising (به فارسی: خیزش عقرب) جلد نهم از مجموعه Alex Rider نوشته Anthony Horowitz می باشد. در این جلد٬ الکس می خواهد به زندگی عادی خود برگردد؛ اما پيش از آن باید یکی از خطرناکترین ماموریتهایش را به پایان برساند. یعنی مبارزه دوباره با گروه "عقرب" که اینبار قصدشان سرقت عتيقه و آثار باستانی ارزشمند از موزه بریتانیا است و به خاطر شکست در عملیات های قبلیشان، در پی انتقام از الکس نیز هستند.

اطلاعات کتاب

• کتاب Scorpia Rising (به فارسی: خیزش عقرب) نوشته Anthony Horowitz نخستین بار در 31 مارس 2011 توسط انتشارات Walker Books در انگلستان منتشر شد.

مجموعه الکس رایدر

در سال ۲۰۰۰، آنتونی هوروویتس نوشتن مجموعهٔ موفق Alex Rider (به فارسی: الکس رایدر) را آغاز کرد. این مجموعه داستان پسری به نام "الکس رایدر" را بازگو می‌کند که ناخواسته به دنیای جاسوسی برای سازمان جاسوسی بریتانیا کشیده می‌شود و خطرات بسیاری را از سر می‌گذراند. مجموعه‌ی الکس رایدر، مشهورترین اثر هوروویتس و مشهورترین مجموعه‌ی جاسوسی دنیا در میان کتاب‌ های نوجوانان است، تا آن‌جا که بسیاری به او لقب جیمز باند جوان را داده‌اند. لقب او، یعنی دو صفر هیچ، اشاره به لقب جیمز باند، مأمور دو صفر هفت دارد که به شکل طنز برای رایدر ساخته‌اند. تا به حال ۶۰۰ میلیون نسخه از این کتاب به فروش رسیده و جایزه های معتبر بسیار زیادی را از آن خود کرده است. این مجموعه در اروپا و آمریکا مانند هری پاتر پر طرفدار است. عناوین این مجموعه عبارتند از: • جلد اول: Stormbreaker (به فارسی: توفان شکن - ترجمه شده با عنوان دو صفر هیچ) • جلد دوم: Point Blanc (به فارسی: مقابل به هدف -ترجمه شده با عنوان مدرسه شوم) • جلد سوم: Skeleton Key (به فارسی: کلید اسکلتی - ترجمه شده با عنوان گذرگاه اسکلت) • جلد چهارم: Eagle Strike (به فارسی: ضربه عقاب - ترجمه شده با عنوان ضربه عقاب) • جلد پنجم: Scorpia (به فارسی: عقرب - ترجمه شده با عنوان عقرب) • جلد ششم: Ark Angel (به فارسی: آرک انجل - ترجمه شده با عنوان آرک انجل) • جلد هفتم: Snakehead (به فارسی: سَرماری - ترجمه شده با عنوان سرِ مار) • جلد هشتم: Crocodile Tears (به فارسی: اشک های تمساح - ترجمه شده با عنوان اشک تمساح) • جلد نهم: Scorpia Rising (به فارسی: خیزش عقرب - ترجمه شده با عنوان بازگشت عقرب) • جلد دهم: Russian Roulette (به فارسی: رولت روسی)

خلاصه کتاب

زمان: قرن بیستم میلادی

مکان: انگلستان، شهر لندن "زلجان کرست"، مدیر سازمان جنایی بین المللی "عقرب" و مردی که پلیس هفده کشور جهان دنبالش بودند، در فرودگاهی در لندن از هواپیما پیاده می شود. در طول یک سال گذشته، این سازمان جنایی در ماموریت هایش با دو شکست روبه رو شده بود؛ شکست هایی که اعتبار و شهرت آنها را به عنوان توانمندترین سازمان جنایی جهان، حسابی زیر سئوال برده بود و عامل اصلی آن کسی نبود جز "الکس رایدر"، جاسوس نوجوان MI6.

اما او اینبار نمیخواست این فرصت طلایی را که منجر به بازگشت اعتبار آنها می شد، از دست بدهد. هدفِ کرست از آمدن به انگلستان ملاقات با "آریستون خئوپولوس" یونانی، چهارمین مرد ثروتمند جهان بود. پس از دیدارشان در موزه بریتانیا، آریستون از کرست می خواهد که با کمک تیمش، "مجسمه های مرمرین الجین" را که متعلق به یونان بود و دولت بریتانیا از بازگرداندن آنها امتناع می کرد، سرقت کند و برای این کار 20 میلیارد یورو به کرست پیشنهاد می دهد ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

  1. shevre گفت:

    با سلام و تبریک سال جدید
    میشه لطفا مجموعه کتاب شمشیر حقیقت نوشته Terry Goodkind را نیز بگذارید.
    با تشکر