دانلود کتاب The Sands of Timei | لی لی بوک دانلود کتاب The Sands of Timei


رایگان    پولی
سبد خرید (0)
لی‌لی‌بوک به فروش می‌رسد! تماس با ما

معرفی کتاب

کتاب The Sands of Time (به فارسی: شن های زمان) جلد اول از مجموعه فانتزی و پرطرفدار Prince of Persia (به فارسی: شاهزاده ایرانی) نوشته کارلا جابلونسکی، نویسنده آمریکایی است. او علاوه بر این کتاب، کتابهای پرفروش دیگری را نیز برای کودکان و نوجوانان تالیف کرده است.

Prince of Persia-The Sands of Time wallpaper 3

در این کتاب که براساس بازی محبوب شاهزاده ایرانی نوشته شده نیز سرنوشت در دستانِ خواننده خواهد بود. برای این داستان 20 پایان متفاوت در نظرگرفته شده است و هر تصمیمی که شما بگیرید پایان داستان را تغییر خواهد داد. در حالی که برادران بزرگ شاهزاده، "توس" و "گرسیو" به همراه عمویش "نظام" تصمیم به حمله به قلعه الموت و تسخیر آن گرفته اند، شما نقش شاهزاده دستان و تهمینه را برای جلوگیری از جنگ و حفاظت از خنجر شگفت انگیز شن های زمان بر عهده می گیرید.

خلاصه کتاب

شاهزاده "دستان" خنجرِ شگفت انگیزی دارد که دسته اش با شن های زمان پر شده. این شن ها می توانند آدمی را در زمان به عقب ببرند. اکنون دستان به جنایتی هولناک متهم شده و مجبور است علیه سپاه پارس وارد جنگ شود. اگر تو جای شاهزاده دستان باشی، چه می کنی؟ آیا می توانی راهی برای نجات بیابی یا باز همان اشتباهات را تکرار می کنی و جهان را به نابودی بکشی؟ این بار تویی که برای شاهزاده دستان و زندگی اش تصمیم می گیری. این بار نوبت توست ...

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد