دانلود کتاب The Sands of Time از Carla Jablonski | لی لی بوک


رایگان    پولی
سبد خرید (0)

The Sands of Time از Carla Jablonski

دانلود کتاب The Sands of Time از Carla Jablonski
  کتاب The Sands of Time از Carla Jablonski

Prince of Persia-The Sands of Time-Jablonski

نام کتاب: Prince of Persia 1 – The Sands of Time

نویسنده: Carla Jablonski

انتشارات: Disney Press

سال نشر: ۲۰۱۰

زبان: انگلیسی

تعداد صفحات: ۱۴۲ صفحه

فرمت: EPUB

حجم: ۹۷۱ کیلوبایت

 

خلاصه داستان

شاهزاده “دستان” خنجرِ شگفت انگیزی دارد که دسته اش با شن های زمان پر شده. این شن ها می توانند آدمی را در زمان به عقب ببرند. اکنون دستان به جنایتی هولناک متهم شده و مجبور است علیه سپاه پارس وارد جنگ شود. اگر تو جای شاهزاده دستان باشی، چه می کنی؟ آیا می توانی راهی برای نجات بیابی یا باز همان اشتباهات را تکرار می کنی و جهان را به نابودی بکشی؟ این بار تویی که برای شاهزاده دستان و زندگی اش تصمیم می گیری. این بار نوبت توست …

 

معرفی کتاب

کتاب The Sands of Time (به فارسی: شن های زمان) جلد اول از مجموعه فانتزی و پرطرفدار Prince of Persia (به فارسی: شاهزاده ایرانی) نوشته کارلا جابلونسکی، نویسنده آمریکایی است. او علاوه بر این کتاب، کتابهای پرفروش دیگری را نیز برای کودکان و نوجوانان تالیف کرده است.

Prince of Persia-The Sands of Time wallpaper 3

در این کتاب که براساس بازی محبوب شاهزاده ایرانی نوشته شده نیز سرنوشت در دستانِ خواننده خواهد بود. برای این داستان ۲۰ پایان متفاوت در نظرگرفته شده است و هر تصمیمی که شما بگیرید پایان داستان را تغییر خواهد داد. در حالی که برادران بزرگ شاهزاده، “توس” و “گرسیو” به همراه عمویش “نظام” تصمیم به حمله به قلعه الموت و تسخیر آن گرفته اند، شما نقش شاهزاده دستان و تهمینه را برای جلوگیری از جنگ و حفاظت از خنجر شگفت انگیز شن های زمان بر عهده می گیرید.

 

کتاب‌های مرتبط

دیدگاه خود را وارد کنید

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه‌ها

دیدگاهی وجود ندارد